500 polubień i… prezent :)

W mojej facebookowej działalności jeden z pierwszych kamieni milowych – 500 polubień, co jak na dwa miesiące funkcjonowania fanpage’a jest dobrym wynikiem.

Z tej okazji mam dla Was prezent: Jeden, dla jednej firmy, ale duży.

Co jest nagrodą?

DARMOWE badanie kwestionariuszem DISC dla 8 osób (szef lub właściciel firmy oraz zespół sprzedaży) wraz z sesją informacji zwrotnej o wartości 5000 złotych!!!

Jakie korzyści niesie wiedza z badania znajdziesz m.in tu – http://bonaverba.com.pl/disc-studium-przypadku/

Co zyska Twoja firma?;

  1. wiedzę na temat naturalnych talentów w sprzedaży Twoich handlowców
  2. dowiesz się jakim jesteś szefem i liderem
  3. narzędzie do wykorzystania w celu zwiększenia efektywności sprzedaży
  4. dowiesz się jak skutecznie motywować swoich pracowników

Firmy, które korzystają w pracy z klientem z modelu DISC w szybkim czasie notują większe przychody i sprzedaż. I co jest bardzo ważne – niesamowicie poprawiają komunikację w zespole!

Badanie jest tylko dla jednej firmy, którą wybiorę wśród tych, które się do mnie zgłoszą. Z każdą z osób reprezentujących zgłoszoną firmę chcę najpierw porozmawiać.

Aby mieć szansę na badanie Ty i Twoja firma musicie spełnić kilka warunków o których powiem podczas rozmowy telefonicznej.

Zatem, jeśli chcesz wykorzystać zupełnie za darmo szansę”uzbrojenia” swojego zespołu handlowego w narzędzie jakim jest badanie DISC – napisz do mnie –rjudek@bonaverba.com.pl

Pisząc do mnie podaj imię i nazwisko, zajmowane stanowisko, liczbę pracowników z firmie, nazwę firmy oraz podaj do siebie numer telefonu.

Termin zgłaszania się upływa w piątek 13 listopada o 23.55

0 0 votes
Article Rating