58 Praktyk Skutecznego Menadżera, czyli sekrety efektywnego kierowania zespołem

Całkiem niedawno opublikowałem tekst sygnalizujący pojawienie się praktycznych narzędzi dla menadżera, któremu powierzono zarządzanie zespołem handlowym.

Link do tych narzędzi jest tutaj >>>

Teraz mam dla Ciebie zbiór porad. Porad dla menadżera. Wiem co powiesz o poradach, które udzielamy sobie nawzajem. Nie poradzę na to co myślisz, mogę pomóc w tym jak działasz jako menadżer.

W czwartym kwartale 2015 roku codziennie przez ponad  2 miesiące publikowałem na FB porady dotyczące zarządzania i sprzedaży skierowane do kierowników i właścicieli firm. W tym roku za namową wielu osób zebrałem je w jedno miejsce, przejrzałem raz jeszcze, trochę poprawiłem i spieszę poinformować, że mam dla Ciebie prezent w postaci zbioru;

58-u Praktyk Skutecznego Menadżera, czyli sekretów efektywnego kierowania zespołem

Miałem zamysł zebrania w jedno miejsce wszystkiego, co moim zdaniem w zarządzaniu najważniejsze, prawdziwe i skuteczne. Przygotowałem to w formie do natychmiastowego użycia i zastosowania, bez zbędnych wstępów, „wypełniaczy” i teorii.

Jak korzystać z tego  małego poradnika?

To jest ten rodzaj wiedzy, których prostota często umyka w codziennym poszukiwaniu nowych i skomplikowanych pomysłów na problemy jakie napotykasz na co dzień. W związku z tym polecam w pierwszym kroku przejrzeć zawartość, by w drugim i kolejnych regularnie do poradnika wracać.

Napisałem go również, ponieważ sam chciałbym taki zbiór praktyk i dobrych pomysłów otrzymać wtedy, gdy rozpoczynałem swoją przygodę z kierowaniem.

Na zaledwie 39 stronach znajdziesz sporą ilość „gotowców” i podpowiedzi, które wystarczy tylko zastosować. Część z nich jest efektem mojego doświadczenia, część to „mądrości” wielkich praktyków zarządzania.

Moją ulubioną praktyką jest #26.

A jaką jest Twoja?

Podziel się w komentarzu.

0 0 votes
Article Rating