Zadzwoń do mnie: 796 118 119

Opinie.

Co uczestnicy sądzą o moich szkoleniach?

Dużo ciekawych metod sprzedażowych – nie znanych wcześniej.

Szkolenie potrafi szerzej otworzyć nasze oczy i umysł oraz dać ogromnego „kopniaka” do działania.

Wioletta Szarek – Szczelina

W ostatnich kilku latach nie miałam okazji uczestniczyć w „takim” szkoleniu, które by mnie tak dotknęło i tak rozbiło wewnętrzny komfort….czuję że mogę zmienić swoją pracę z harówki na owocną.

Chciałabym żeby nasza grupa Damo była zespołem i chcę się do tego przyczynić…

 

Magdalena Szymczak

Jak się okazało po powrocie do domu, szkolenie stało się dla mnie na tyle inspirujące, nurtujące, że cały czas analizowałem co się na nim wydarzyło, co z niego mógłbym przenieść do codziennej sprzedaży. To zostawiam dla siebie, a „ciekawskich” zapraszam na szkolenie do Rafała.

Grzegorz Kubic

„Razem z grupą moich Agentów brałam udział w szkoleniu z Cross-sellingu. Rafał stworzył fantastyczną atmosferę do pracy dla wszystkich uczestników spotkania. Cała grupa chętnie brała udział w ćwiczeniach. Profesjonalizm, duża wiedza i swoboda w poruszaniu się w temacie szkolenia oraz stworzenie bardzo dobrej atmosfery, to najważniejsze atuty szkoleń prowadzonych przez Rafała.

Agnieszka Glegoła, Dyrektor Filii w Kielcach, Compensa TU S.A.

Dla mnie dobry trener to nie ten który dużo mówi mądrych rzeczy, ale ten który umie wydobyć z ucznia wiedzę która jest w nim uśpiona. Rafał obudził we mnie moje możliwości sprzedażowe a przez to jestem bardziej efektywniejszy bo w sprzedaży jestem sobą a nie kimś innym.

Maciej Koślik, Menadżer

Te same rzeczy, która wydaje się, że znałeś, Rafał ukazuje z innej perspektywy, jakże dalekiej od uniwersyteckiej dyskusji.
Zatem jeżeli szukasz warsztatów wiedzy i praktyki – weź udział w jego szkoleniach.

Jan Grzela, Dyrektor Oddziału w Bydgoszczy, InterRisk TU S.A

Każdy typ klienta potrafi „rozgryźć”. Odpowiada mi profesjonalizm i merytoryka. Na pewno polecam uczestnictwo w jego szkoleniach”.

Agnieszka Łuczak, Menadżer

„Szkolenia prowadzone przez Rafał Judka to majstersztyk trenerski – bardzo dobry kontakt z grupą, praktyczne ćwiczenia, pozwalające na szybką weryfikację wiedzy lub jej brak i konkretna informacja zwrotna. Polecam wszystkim tym, którzy mają dość szkoleń „o wszystkim i o niczym”.

Danuta Oleśkiewicz, Biuro Zasobów Ludzkich Compensa S.A

Prowadzone przez Rafała warsztaty dla Product Managerów Webroot`a były rzeczowe i praktyczne. Potrafił umiejętnie połączyć teorię z praktyką, dając uczestnikom wiele podpowiedzi oraz gotowych rozwiązań.

Tomasz Miklaszewski, CEO, IT Partner Security

Szkolenia dla kadry menadżerskiej w jakich uczestniczyłem, były rzadkim połączeniem najlepszych dobrych praktyk i teorii, której w zarządzaniu jest ogrom. Jest to zdecydowany człowiek, który pracując z ludźmi dostarcza im odpowiedzi na pytania nie tylko z obszaru JAK? ale również DLACZEGO?

Robert Tomasik, Dyrektor Oddziału we Wrocławiu, InterRisk TU S.A

Rafał pomagał mi przez kilka miesięcy w pracy, doskonaląc komunikację i techniki sprzedaży zespołu. Pomagał również „reaktywować” standardy pracy i zapomniane „dobre praktyki” w mojej menadżerskiej roli. Zapamiętałem go jako trenera stale poszukującego rozwiązań, zachęcającego do działania i motywującego do wysiłku w zmianie własnych nawyków.

Paweł Drzewiecki, Dyrektor Oddziału w Lublinie, Compensa TU S.A

Moimi klientami byli, m. in.:

cls

Sagot Krav Maga

 

 

 

Do góry
Nie przegap nowych artykułów i kliknij "Lubię To"!
Polub BonaVerba.com.pl na Facebooku