Zadzwoń do mnie: 796 118 119

Szkolenia dla firm.

szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm

Do szkolenia zabieram się systemowo, aby nie przypominało wizyty w myjni samochodowej (wjazd-mycie-wyjazd).  Dziś słowo skuteczność w sprzedaży nabiera nowego wymiaru i wymaga nowych umiejętności do Handlowców.

Extended DISC

Extended DISC

Aby przygotować SPRZEDAŻ do nowej roli, zawsze korzystam ze sprawdzonych narzędzi. Extended DISC dostarcza mi wiedzy o możliwościach zespołu. Szkoleniowo pracujemy tylko na tym, co jest zasobem. To i tak wystarczająco trudne.

Dowiedz się więcej →

Zarządzanie wiedzą

Zarządzanie wiedzą

Zarządzanie wiedzą w organizacji przypomina mi wiarę w istnienie „Strefy 51”. Wszyscy słyszeli, że jest, ale niewielu wierzy w jej prawdziwość. A jak jest w Twoje firmie?

Dowiedz się więcej →

W jakich szkoleniach się specjalizuję?

Techniki sprzedaży, komunikacja w biznesie (B2B, B2C). Prospecting, sprzedaż telefoniczna i umawianie spotkań (B2B). Standardy pracy. Zarządzanie zespołem handlowym. Szkolenia dla menadżerów. Moje Małe Standardy, czyli ABC skutecznego przedsiębiorcy. Na moich szkoleniach przeprowadzam zespół przez szczegóły technik i pomysłów dotyczących sprzedaży.

Ćwiczymy alternatywy dla metod, które przestają działać. Wyjaśniam, dlaczego tak się dzieje i jak uczynić z konkurencji jedynie tło dla swych działań. Kiedy mówimy o dobrych pytaniach, ja dostarczam najlepszych możliwych, ponieważ dopasowanych do Twojej specyfiki. Jeśli szukasz wzrostu i rozwoju – dobrze trafiłeś.

Zmotywowany zespół

Zauważyłem, że ludzie chętniej podejmują działanie -szczególnie doświadczeni handlowcy- kiedy A) wiedzą, B) rozumieją, dlaczego nowy pomysł wart jest sprawdzenia. Dostarczam A i B.

Nowi klienci

Wzrost sprzedaży to równowaga pomiędzy PERMANENTYM poszukiwaniem nowych szans na sprzedaż, a istniejącymi klientami. Pomagam osiągnąć taki stan.

Lojalni klienci

Oferty cross i up – sellingowe czynią klienta lojalnym. Pierwszy krok to wiedza o tym, czego mu potrzeba. Jestem przy Tobie, kiedy go stawiasz.

Większe zyski

Naturalną konsekwencją dobrze wykonanej pracy przez handlowców na każdym kroku pracy z klientem jest wzrost zysków. Zrobione!

Tak, doświadczenie to mój największy atut. Widzę zmieniającą się rzeczywistość w sprzedaży, odróżniam modę od trendu. Wiem jak się przygotować, aby zdobywać uwagę coraz bardziej wybrednego klienta.
Każdego roku pomagam setkom sprzedawców. Otrzymują ode mnie gotowe rozwiązania i pomysły jak rozwijać sprzedaż. Idą do klienta i osiągają sukcesy. Sprawdzając moje pomysły obdarzają mnie zaufaniem. To dla mnie najlepsza rekomendacja.
Miałem to szczęście, że pracowałem się z firmach zagranicznych. Tam nauczyłem się najwięcej. Sprawdzałem, testowałem, doskonaliłem. Trenersko i sprzedażowo to ogrom doświadczenia, z którego nieustannie czerpię.

Zarządzanie wiedzą

‘Jesteśmy skuteczni i dużo sprzedajemy, ponieważ wiemy…’ ‘Aby rozwijać się dalej planujemy zostać ekspertami w…” Jeśli pewnie i szybko, potrafisz uzupełnić te dwa zdania treścią to z dużym prawdopodobieństwem gromadzenie i upowszechnianie wiedzy jest ISTOTNE dla firmy. Zarządzanie wiedzą to źródło przewagi konkurencyjnej, pomysł na usprawnienia w pracy oraz narzędzie motywowania pracowników.

Skuteczne zarządzanie wiedzą zależy od 2 czynników;
A „nasycenia wiedzą” – jak bardzo firma wspiera tworzenie i wykorzystywanie wiedzy?
B „poziomu zarządzania wiedzą” – jak dobre są narzędzia i rozwiązania wspierające korzystanie z wiedzy

Czy Twoja firma potrzebuje lepszego zarządzania wiedzą? Sprawdź to i wypełnij poniższy kwestionariusz Zapotrzebowania na zarządzanie wiedzą!

Co zyskujesz sprawnie zarządzając wiedzą?

  • Nie dublujesz działań z klientem
  •  Korzystasz ze tylko ze sprawdzonych wcześniej rozwiązań
  • Wdrażanie nowych pracowników jest szybkie i sprawne
  • Masz dostęp do aktualnych ofert , cenników, materiałów, wzorów
  • Odchodzący pracownicy nie zabierają całego KNOW-HOW ze sobą
  • Wypełnij kwestionariusz ZZW

Jak mogę Ci pomóc?

Rafał Judek

Masz pytania? Napisz do mnie!

[contact-form-7 id=”218″ title=”zapytanie”]

Do góry
Nie przegap nowych artykułów i kliknij "Lubię To"!
Polub BonaVerba.com.pl na Facebooku